| emilie_8883 a întrebat:

Bunaaa! :). fetelor am nevoie de ajutorul vostru! uitati care e problema... eu am parul "mediu" si mi se aranjeaza singur in genul acesta : http://www.shiny-hair.com/wp-content/uploads/2008/08/fri zuri-010_10.jpg. stiti cumva cum as putea sa mi-l indrept cat de cat? (in afara de placa). Mersii!:*

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

De obicei cu peria rotunda, dar pentru varfuri e mai buna cea plata (patrata). cand te usuci pe cap intinzi parul cu peria si in acelasi timp te usuci cu foehn'ul.

| d4nny a răspuns:

Pai ai putea dupa ce iti faci baie, piaptana'te atunci cand e parul ud... Eventual usuca'l si cu feonul si in acelasi timp il piepteni. Sper sa meargabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu in locul tau mias lasa parul sa creasca si apoi las scurta sa stii ca o sa atati mai bine iti garantez happy

| Miruna9 a răspuns:

Buna Anade, mie imi place cum iti sta parul, sincer si eu as vrea, fi bucuroasa ca il ai asa nu multi oameni se nasc cu parul mai ondulat. si eu am parul mediu il a bob
. bafta parerea mea e sa ti-l lasi asa. papa pupic fundita plz

| Alexia_4275 a răspuns:

Incearca sa nu til usuci cu feonul. Piaptana-l cat e ud. Asa o sa ti se intinda cat de cat.