| Kaonashii a întrebat:

Mai am sanse sa gasesc calendare advent prin magazine? Ce magazine si ce firme daca stiti. E tarziu sa comand de pe net unul exista magazine care transporta in 2-3 zile?

10 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu e prea târziu. Eu am văzut zilele trecute in Kaufland.

| sweetys a răspuns:

Calendar cu ce produse? Dulciuri, produse de ingrijire corporala, carti, bijuterii etc.

| Kaonashii explică (pentru sweetys):

Nu stiam ca exista cu carti, unde ai vazut?
Caut cu produse de infrumusetare pentru femei sau bijuterii sau cu ceaiuri

| Scorillo a răspuns:

La o biserrica advent-ista? Intrebi pe aia de la lumanari

| Yparisa a răspuns:

Ieri am luat unul de la Essence dintr-un magazin dm și am văzut altele cu dulciuri într-un magazin mic, eu zic că mai găsești.

| Camillaopss a răspuns (pentru Yparisa):

Cat ai dat pe calendarul de la essence?

| Yparisa a răspuns (pentru Camillaopss):

Daca îmi aduc bine aminte, 155.
Ca așa sunt preturile la toate, între 70 - 155

| Camillaopss a răspuns (pentru Yparisa):

Mersiii

| Alina0124 a răspuns:

Găsești și prin magazine și pe net. Transportul îl poți pune la urgent, plătești un pic mai mult dar îți vine mai repede.

| M678 a răspuns:

Bună! nu știu din ce oraș ești dar în magazinele DM au apărut: https://www.dm.ro/search?query=calendar%20advent%202022&searchType=product