| Myr3ll1994 a întrebat:

Maine o sa merg sa ma tund, si vreau sa ii zic la frizerita sa imi face perciunii ca si in poza asta:http://tinypic.com/view.php?pic=23lzer6&s=6

Problema este ca nu stiu cum sa ii zic sa mi faca asa. Stie careva cum sa ii zic? p.s. doar perciuni nu si frizura. Si scuzati categoria dar chiar vreau sa imi raspunda cineva.

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! pai poti sa descarci poza de pe net sa o bagi in tel si sa o arati la stylist. eu asa fac mereu cand nu stiu cum se numeste o tunosare ii arat poza si stylista ma face happy

1 răspuns:
| Adyshor11 a răspuns:

Buna mirell
daca nu ii poti explica frizerului cum vrei sa te tunzi atunci fa o poza cu telefonul mobil scoate poza la un printer sau ia-ti leptopul cu tine si o sa-i arati si sigur va intelege ce fel doresti tu sa te tunzi
sper ca ti-am fost de folos
fundita?