| Laugh25 a întrebat:

Masca ce se face cu ulei de masline, miere, un galbenus pentru par da rezultat?
Daca o folosesc fara ulei de masline e bine?

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca reteta ti-a fost recomandata de cineva, clar!
Daca ai gasit-o pe internet inseamna ca a fost pusa in aplicatie si vazand ca da rezultate cineva a urcat-o ca sa ajute oamenii!
Nu, nu e deloc bine! ca reteta sa dea rezultat trebuie sa folosesti toate ingredientele! uleiul de masline are un rost foarte important in aceasta reteta!
http://www.sfatulmedicului.ro/....../index.php
Uite citeste aici mai multe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
E bine dacă nu ai scoate uleiul de măsline,acţionează mult mai bine, fă masca aşa cum se face ea, dacă atâtea ingrediente trebuie să pui, atâtea pui, nu excluzi nimic.
Te pup!

| twiggytwiggy a răspuns:

Nuuu. Uleiul de masline e cel mai important component din reteta! Ai grija! Succese!