| anonim_4396 a întrebat:

Masca cu miere si galbenus de ou se aplica pe parul ud sau uscat?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu o aplic dupa ce ma spal cu sampon pe parul umed. Asa scrie si in reteta ca se face, acum fiecare face cum crede ca e mai bine.

| MyYLife a răspuns:

Pe par uscat inainte de baie. Orice masca de par se aplica pe parul uscat din cate stiu eu.

| TheFACKYouTub a răspuns:

Se aplica pe parul uscast - il tii cateva minute, cand se intareste te speliwinking
si se mai aplica pe fatA cu malai - pentru cosurile negrewinking fara gluma.
SUCCES

| teodora2001 a răspuns:

Eu am aplicat-o pe par ud nu cred car fi bine pe par uscat pentru ca nu ar intra bine in par

| GreenSweets a răspuns:

Sincer,mie imi e indiferent.De obicei eu ma dau pe parul uscat happy.Si stau vreun sfert de ora si ma spal pe cap.Acum,vezi cum faci wave

| dovex a răspuns:

Pe parul ud