| anonim_4396 a întrebat:

Măşti faciale făcute acasa pentru acnee...
Dacă ştiţi si aţi încercat sau. stiţi că sunt bune scrieţi vă rog!

4 răspunsuri:
| DomnishoaraTPU a răspuns:

Salut!
Am auzit ca mastile cu lamaie, miere, oua si lapte ori scortisoara sunt bune.
Uite aici:
Sper ca te-am ajutat.
:-*

| dianabaumli a răspuns:

In articolul de mai jos am adunat numeroase retete testate de mine...:)

http://trenda.ro/6-masti-naturale-pentru-ten-gras/

| moko a răspuns:

Http://www.desprecopii.com/......acneei.htm
incearc-o pe cea cu miere si scortisoara, se zice ca ar fi eficienta

| MiiMirela a răspuns:

Da-ti cu usturoi in zona cu acnee seara, apoi dimineata (mentionez ca trebuie sa dormi dupa ce te-ai dat cu usturoi) cand te trezesti dai cu apa calda pe fata. Merge super bine. Repeta asta timp de 3 zile si vei scapa de acnee.