| JetBlueJet a întrebat:

Merg date jos abtibildurile ca asta? (Ma refer la cel cu 59FIFTY.)
http://imshopping.rediff.com/......p-caps.jpg
*O sa ramana vreun semn nasol pe sapca in locul ala in care a fos abtibildul daca reusesc sa-l scot?
FUNDA :3

Răspuns Câştigător
| Geanin a răspuns:

Poti sa le dai jos cu maioneza

https://youtu.be/d1fRXsWZ93g?t=18s

| JetBlueJet explică (pentru Geanin):

Ce chestii geniale.
Merci.

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca da, de ce vrei tu sa iti scoti ala? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din aceeasi cauza din care ti-ai scos si tu bilele, nu mai impresioneaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mai am o pereche, ca aveam doua smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te cred!laughing

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Ma enerveaza.
*Si mi se pare ca arata mai urat sapca cu aia pe ea. laughing

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

De ce bile-i vorba?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Stie nonorocita de Demi. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Facem ceva in 3? :s o luam si pe Jetblue. Si o sa te convingi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu,sigur ca stiu...sa ma prefac, nu pot, doar le-am vazut pe webcam, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca erau mai aproape rolling on the floor era pe zoom, de aia ziceam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zoom,room..cine mai stie, important este ca exista.

| CLCQ a răspuns:

Depinde cu ce este lipit. Este posibil sa cada singur sau prin simpla inmuiere/spalare dar la fel de bine este posibil ca, in zona respectiva, adezivul folosit sa nu se indeparteze complet si in timp sa se lipeasca praful. Rezultat: o chestie rotunda, urata, gri pe cozoroc.