| candydream a întrebat:

Merg la ziua unei prietene si nu stiu cum sa ma imbrac si cum sa imi fac parul. O sa fie la ea acasa.Va rog ceva idei dar neaparat cu pantaloni nu cu fusta.

8 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Uite niste tinute sper sa iti placa big grinbig grin :
1.blugi+o bluza/tricou simplu+un cardigan mai colorat daca tricoul e alb +penste cardiganul descheiat o curea + cizme sau botine
2. O bluza mai speciala (care iti place tie mult ) + blugi+botine (daca ai, daca nu cizme ) ar fi frumos daca ai botine sa iti ridici /sufleci blugii pana unde de termina botniele
3.colanti negrii + o bluza mai lunga cu o curea daca vrei + cizme
4. O bluza + blugi+cizme+un cardigan mai lung + o palarie ca de michael jackson
5.blugi+ugg-uri (daca ai daca nu cizme ) + bluza simpla +camasa in carouri
sper ca te-am ajutat :*:*

| CarmenR a răspuns:

Cateva idei de coafuri draga mea: http://www.karena.ro/......_accesoriu

| Mihaela a răspuns:

Depinde, daca vrei elegant, sau stiu eu.
Daca asculti manele sau nu.
Eu iti spun cum m-as imbraca eu, pentru ca nu stiu cum arati.
Ceva pantaloni multati, pantofi decupati, sau cizme cu toc, si o camasa mai lunga.

| Tourniquet a răspuns:

Niste jeansi gri (sau albastri inchisi) cu un tricou de o culoare (mov sa zicem) si de-aia cu maneca, neagra. (gasesti la Kiabi), pantofi cu toc eleganti sau pantof decupati, cizme negre, lungi cu toc.
Machiajul il poti face dupa bluza (mov, de exemplu) + rimel + creion de ochi + un gloss dragut. happy
Bafta! Petrecere frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keva pantalonu? Eo prefer,, rochitzele minny,, na inf ceva pantaloni nergi cu talie joasa (cei mai frumos:X:X) o bluzitza:S?
si normal ceva alb(sa se aso cu panta,,) si un leg cu freza nu stiu,,,,,,,,,,,,,,, stilu meu ii mai dif,, sper ca te-am ajutat si SCUZAMI LIPSA DE IDDEEI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ia-ti niste blugi, daca vrei mulati, daca nu normali... O bluzitza cev asau un pulover lung, pana pe la fund.Parul natural, sta cel mai binehappy

| AndrikNebunik a răspuns:

Sal! te inteleg. nici mie nu-mi plac fustele ( nu-mi sau bine! big grin) eu ti-as recomanda :

daca vrei sa impresionezi: niste blugi, o bluza albasta impopotonata si o vesta de blugi.

daca vrei sa fii comoda: blugi sau pantaloni comozi, o bluza lejera + (daca vrei) un hanorac care merge cu bluza.

dar cel mai bine ( la o petrecere) ca sa te simti bine imbracate cu hainele pe care le adori cel mai mult!

Sper ca te-am ajutat!

| Ioana_2341 a răspuns:

Pai poate te pot ajuta cumva o bluza, blugi, pantofi, cercei mari, un lant care sa se potriveasca, machiaj si gata