| RealKing01 a întrebat:

Merge să mă bărbieresc cu Philips OneBlade PRO daca pun spumă de ras pe față și il folosesc cu aparatul? Sau stric aparatul?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă l-ai intreba, electric fiind, ți-ar spune că nu-i plac loțiunile precum spuma

| mihai69 a răspuns:

De mers, o să meargă, dar mai prost ca pe uscat.

| relian a răspuns:

Da poti folosi spuma, gel, sau poti sta sub dus cu el direct sub jetul de apa si sa te barbieresti.

| ReddY25 a răspuns:

Te razi direct cu aparatul că dacă nu era așa, te-ai fi ras manual cu lama, astfel foloseai spuma

| goguPatent a răspuns:

Nu strici aparatul dar nici nu va face treabă bună că ăla e făcut să râdă pe uscat

| NisipLaMare a răspuns:

Doar pe pielea uscata.

| Bazzed a răspuns:

La Philips OneBlade nu se folosește spumă

| lupulsugar69 a răspuns:

Eu zic ca merge