| FanMJJ a întrebat:

Am 14 ani si deja ma barbieresc, dar nu stiu ce sa folosesc, gel sau spuma?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Sunt bune amandoua, dar eu zic daca mai poti amana macar 2 ani si sa nu incepi sa te barbieresti de acum

5 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Dc deja te barbieresti? Stii ca nu e bine?oh go on daca de acum stai de astea.la 50 de ani ce`o sa faci?!

| AloneQsFini a răspuns:

rolling on the floor) spuma si big automat.cum sa te barbieresti ma?straight face. e o varsta mica pentru asa ceva... daca tot ai inceput simplu big'u'ul

| Vali_1342 a răspuns:

Mj, fi antena! Nu te mai lua dupa aia care iti spun fraze gen : "de ce te-ai barbierit, rau ai facut etc " Foarte bine ai facut ca ai dat parul jos de pe fata! Nu stiu cat conteaza la 14 ani ce lubrifiant folosesti, banuiesc ca nu e foarte deasa mustata/barba! Eu as merge pe spuma, dar tu faci ce vrei, ambele sunt ok! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu folosesti spuma de ras ci crema de ras. spuma nu recomand de la varsta asta deoarece ati va creste barba mai repede si mai deasa, daca folosesti spuma de ras. spun asta din propia experienta.ma barbieresc de la 16 ani ai am folosit spuma de ras o data si de doua ori pe saptamana, si s-a indesit cam tare barba.

| Dany_9812 a răspuns:

Salut, si eu am tot 14 ani si ma barberesc inca de la 13, n-am avut ce face, a iesit barba laughing eu folosesc spuma. Forzza Steauawinking