| nightelegance a întrebat:

Merge sa ma imbrac cu o camasa mov cu dungi negre si un pluover negru peste? pentru discoteca.

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,combinatia asta merge, dar nu de club pentru ca o sa te coci de cald si o sa transpiri de mama focului(e foarte cald acolo). Mai bine ai opta pentru un tricou si o pereche de jeansi iar ca si incaltari mergi pe niste tenesi sau pantofi sport sau bocanci (bine alesi),(eu asa vad baietii imbracati in clubul in care ma duc eu ) bafta si distractie placuta!

| Lynna a răspuns:

Eu cred ca da adica pentru gusturile mele daaaa.

| mirunitza333 a răspuns:

Este super. M-am uitat intr-un catalog cu haine si am vazut ceva de genul.
O sa fie super!
Funda?

| cata0891 a răspuns:

Da! Movul e in trend acum...negrul nu se demodeaza niciodata si combinatia e perfecta! Cred ca o sa arati foarte bine! Have fun! Funda?