| Irina_6848 a întrebat:

Metode de a-mi colora vârfurile,nepermanent, fara albastru de metil, violet de genitian sau castelani? Am parul saten si nu vreau sa ma decolorez. Mercii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movie color care le gasesti in DM.
Direction sau maniac panic de pe gotica.ro.

| Cigarettă a răspuns:

Şi eu am părul şaten deschis cu oarecum şuviţe blonde [natural]. Mi-am făcut vârfurile blonde desigur fără să-l decolorezwinking. Ţi-aş recomanda blond sau roşcat, dar parcă blond pare mai interesant, gen Ombre :d

| andreia297 a răspuns:

Cel mai bine iti cumperi nuantator. Exista la plic, se aplica usor si se ia la spalat. E cel mai practic. Si eu am folosit pana sa ma vopsesc happy