| LarisaAndreea a întrebat:

Mi-a spus cineva ca parul lung nu se mai poarta.
Este adevarat? Daca da, de ce

Fundita

Răspuns Câştigător
| Puf a răspuns:

Ce conteaza ce se poarta si ce nu? Important e sa iti stea tie bine. Daca moda e cu par scurt insa nu te avantajeaza acest fel de frizura de dragul modei te tunzi? Cel mai important e sa te avantajeze felul in care te tunzi, sa iti stea bine si sa iti placa tie. Bafta :*

7 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Nu este adevarat...multe fete au parul lungwinking

| Tania a răspuns:

Eeee,pai daca ar fi sa ne luom dupa moda,ne-am schimba continuu.
Eu zic ca se poarta,dar e frumos sa aiba o forma sa nu fie asa plat.
Daca iti place parul lung lasa-l asa,nu te schimba de dragul modei, in definitiv:„nu e frumos ce e frumos, e frumos ce imi place mie"winking

| Andreea_3136 a răspuns:

Indiferent daca s epoarta sua nu.tu trebuie sa-ti alegi o coafura care sa-ti vina bine,daca forma fetei tale nu avantajeaz aparul lung, ok fa`l mediu/scurt si invers... Nu te lua exact dupa cum s epoarta desi eu sunt in pas cu moda in fiecare clipa dar am noroc, ma avantajeaza cam orice si d eobicei ce port si cum imi place asa`mi sta bine si se si poarta:p Bafta!

| Frigider a răspuns:

Nu-i adevarat! Parul lung a fost la moda in toate timpurile este cel mai frumos si se poate purta oricum. E o prostie sa zici ca nu se mai poarta

| Gumã a răspuns:

Nu conteaza ce se poarta.Conteaza sa te simti tu bine

| NyCoLeTaaa a răspuns:

Nu este adevarat! Nu orikine poate sa aiba parul lung. Sfatul meu este sa iti ti parul asa cum iti place tie si sa ai grija de el. La o femeie conteaza mult parul lung, te face mai feminina, parerea mea.

| sebynyo a răspuns:

Cel mai profitabil loc de munca care prinde la romani deoarece nu trebuie sa faci nimic special doar dai niste clicuri si vin bani foarte simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi dupa care sa dai click pe reclamele de la ADVERTISMENTS.Pentru fiecare click dat pe o reclama primesti automant 0.25$ si in plus fata de asta pentru fiecare membru care se inregistreaza pe adresa ta de fiecare data cand el va da click pe o reclama primeste o.25$ dar si tu primesti tot 0.25$ doar ca da el click cu cati mai multi membri cu atat mai multi bani.INREGISTRATIVA ACUM DOAR PE http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi