| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poarta parul lung si drept?

9 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Se poarta. E foarte frumos si sunt de parere ca se va purta mereu.

| Sabwy a răspuns:

Se poarta. dar daca te gandesti ca te tunzi eu te shatuiesc la o tunsoare stil bob si cateva fire lasate aiurea. eu am o best friend care s-a tus stil bob (putin mai lung ) si si-a lasat fire asa. aiurea in fata si cateva in spate. I sta super

Răspuns utilizator avertizat
| elseva5lei a răspuns:

Da, Parul drept si stralucitor nu isi pierde inca din drepturi, iar in aceasta toamna este chiar pe primele locuri.happy

| mikella a răspuns:

Se poarta... dar sa nu imi spui ca vrei sa til tai...

| nuamnume a răspuns:

Da... dar, depinde de forma feteiwinking

| soseta ucigasa a răspuns:

Se poarta parul ciung si stang

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da, se mai poartă la fel ca și buclele.
Cumva vrei să te tunzi?
Pa, pa.

| Puky a răspuns:

Eu am parul lung pana la la sold si drept