| Zaid a întrebat:

Mi-am cuparat o rochie albastru-electric, si as vrea s astiu daca s-ar potrivi cu pantofi imprimeuri animale zebra?big grin

Răspuns Câştigător
| Alexutzza93 a răspuns:

Buna:).Eu zic "Bravooo!".E o combinatie indrazneata si cu siguranta te va scoate in evidenta, si da, merge...chiar mai bine de atat nu se poate. Arunca o privire aici http://ciao.ro/....../files.php are pantofi animal-print, ce-i drept nu zebra, dar si u vei arata la fel de minunat. :)

| Zaid explică (pentru Alexutzza93):

Pff.Belea multumesc mult :XX::X

| LoveForShania a răspuns (pentru Zaid):

Buna.
Deci e o combinatie extra-super misto:X
Imi place la nebunie:x
Sigur o sa iesi in evidenta.
Nu ar fi rau sa incerci si o gentuta gen plic sau ceva de genu alba sau neagra,sa mearga putin cu pantofi.
Oricum, super tare:X
Nu e o combinatie gen cum a zis aia prima, cica, sa iti iei pantofi rosii=))))
Doamne:|
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Uita-te la prima,la Paris Hilton.
Vezi,geaca aia nu are nicio legatura,dar o scoate in evidenta,asa cum te vor scoate si pe tine pantofii.
Sunt culori ok,alb-negru, doar pentru ca contine negru e clar ca va merge cu rochia.
Si alb,nu e o culoare, e non-culoare, motiv ca merge cu orice alta culoare.
Nu e ceva gen galben-verde, asa ar fi fost total ciudat:))
Succes.

| Alexutzza93 a răspuns (pentru Zaid):

Oricand:* happy

10 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai pantofii alb cu negru cred ca ar merge. Nu stiu cum e rochia ta, dar consider ca e o combinatie de culori destul de draguta.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Zaid explică (pentru ICanSeeAll):

Albastra simpla, cu spatele gol, si o fundita neagra la spate, e supra
elastica big grin

| ICanSeeAll a răspuns (pentru Zaid):

Merge. E o alegere indrazneata. Succes!

| 1Q a răspuns:

Nu nu s-ar potrivi chiar deloc ia-ti niste pantoifi de culoare rosie

| LoveForShania a răspuns (pentru 1Q):

Esti proasta?
Rochie albastra cu pantofi rosii?
Unde ai trait, tu, in padure?laughing

| Pufffx a răspuns:

Si eu am o rochie albastru-electric si vine super cu pantofii negrithinking Nu cred ca ar veni bine cu uni cu imprimeu zebrathinking depinde si de rochie acum:d

| x0x0girlm3 a răspuns:

Parerea mea e ca nu o sa mearga. cred ca ar merge mai degraba o pereche alba d pantofi cu platformawinking