| jolie a întrebat:

Mi-am facut masca aceea cu ulei de masline, ou, vit. A iar parul meu e f f batos nu stiu de ce doar l-am spalat de 3 ori cu sampon, balsam l-am clatit destul de bine dar tot e aspru

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șamponul trebuie să fie pentru păr mătăsos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune argila, pe el, las-o sa se usuce, si spala cu apa neinceputa, luata la de la un izvor de la rascruce de drumuri, dimineata, in joia mare.se face ca matasea, si dupa doua saptamani ...cade,singur.daca te tot dai cu toate prostiile ce ti le insira unul si altul, si cu toate chimicalele din comert, o sa-ti doresti un par natural, oricat de batos ar fi.