| AvrilLivigne a întrebat:

Mi-am facut suvite cu sampon nuantator de la Loncolor trendy colors B11 blond Metal.nu am parul vopsit.am parul blond caramel deschis http://moda.diva-star.ro/2010/03/blond-caramel-si-miere. html.am respectat instructiunile si nu mi-a iesit.

fetelor, voua v-o iesit? cum ati facut?

Răspuns Câştigător
| Lery a răspuns:

Si eu am acasa plic dinacela dar nici mie nu mi-a iesit.Eu am parul saten deschis dar nu credeam ca nici persopanelor ca tine nu le-a iesit.Cel mai mult mi-am placut gangsta red de la loncolor trendy colors.

| AvrilLivigne explică (pentru Lery):

Si mie ...asa imi pare de rau?
oare alta culoare prinde
de exemplu roscat sau nu stiu?

| Lery a răspuns (pentru AvrilLivigne):

Cred ca da