| estera a întrebat:

Mi-am luat de curand o placa(rozzzzzz:X) dar problema este ca nu prea este pe asteptarile mele pentru ca nu imi face nici parul drept si cand il ondulez nu dureaza mai mult de 5 min si se fac la loc... ce sa fac? >fundita:

Răspuns Câştigător
| Shopiaalin a răspuns:

Nu culoarea conteaza!
poate sa fie si rox si mov dar daca nu intinde bine la ce folos?
eu te sfatuiesc daca poti sa iti inlocuiesti placa cu Remington s9950 este foarte foarte buna, parul meu este foarte pretention si nu orice placa poate sa il intinda si sa stea o zi chiar 2! si bluclele stau iar foarte bine
daca nu poti face acest lucru te sfatuiesc ca iti cumperi un fixativ bun "Taft" 5! te dai pe paf dupa ce tiam facut cateva bucle de la distanta
si vei vedea ca iti vor stabig grin
iar pentru par lins, ca sa iti stea mai bine, inainte sa til intinzi spalate pe cap ca sa fie parul curat curat si uscal cu feonul cu capul in jos mai dand cu peria prin el pentru a avea volum pentru ca o data ce il intinzi parul nu va avea volum deloc, iar daca te usti cu capul in jos dupa ce til intinzi va arata foarte bine!

sper ca te-am ajutatwinking
funda?