| PoisonedArrrow a întrebat:

Mi-am luat niste "adidasi" Nike Backboard la Deichmann si am dat 199 lei. Vreau sa stiu daca is originali? eu cred ca da. Funda

Răspuns Câştigător
| Razvan_8378 a răspuns:

Nu'ss originali... daca au costat 199 lei n-au cum sa fie originali. Cei originali costa cel putin 300-400 lei, deci... Asta e!

7 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Pai normal ca sunt daca sunt de la deichmann...laughing) cica razvan ca nu suntlaughing de ce n-au ma cum?laughing)))) taran coclittongue

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Depinde de la ce magazin l-ai luat...Se poate sa fie si originali

| PokeEdy a răspuns:

Da cred

| PoisonedArrrow explică:

Noname@ tu nu citesti? e de la Deichmann

| PoisonedArrrow explică:

Oricum mie imi plac

| l0kel0ke a răspuns:

Da sunt originali. Funda?

| RobyLost a răspuns:

Adidas Nike Backboard mi-am luat si eu si sunt originali!