| Steve9999 a întrebat:

Voiam să achizitionez niste Nike 720 si am gasit acest site https://adidasi-de-purtat.ro acum vreau sa stiu daca sunt originali deoarece acolo arata ca cei originali? Deși nu cred

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

La pretul ala is orice dar nu originali.

| Steve9999 explică (pentru Wr3nch):

Păi asta ziclaughingsunt FAKE

| Wr3nch a răspuns (pentru Steve9999):

Sunt, dar nu te cata nimeni in talpa. Cati nu umbla cu fake si nu isi da nimeni seama.

| Steve9999 explică (pentru Wr3nch):

True

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți dai seama dacă sunt originali după etichetă. În general, la cât costa, nu sunt originali. Pe originals găsești produse originale. Pe originals un amărât de portofel de 13 cm puma cadou pentru cineva m-a costat 50 lei. Apoi o cârpă cică șapcă nike pentru mine a costat 120 lei.

| Steve9999 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca sunt scumpe....doar pentru ca au sigla amarata de la Nike