| VanillaSpice a întrebat:

Mi-am luat un ruj de la Estee Lauder care a costat 120 de lei! E mult? Adica sunt de calitate produsele Estee lauder?

7 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Da sunt, eu am fond de ten si e okay:d

| Amelya02 a răspuns:

Am auzit de firma asta, mi s-a spus ca e buna. produsele pentru ochi cum sunt?happy

| Laura46 a răspuns:

Sunt de buna calitate dar NU SE MERITA ATATIA BANI! de exemplu rujurile de la Revlon, Burjois, Maybelline sunt la fel.Cremoase sau sidefate merita sa iti cumperi, cum sa dai 120 ron cu acei bani? Crezi ca este poleit cu aur sau ca va rezista mai mult ca celelalte? Bani irositi, exista la revlon un lipstain care rezista 24 de ore pe buze si isi merita banii, dar nu costa nici jumate cat ai dat tu.

| Nutemaiholba a răspuns:

Au o calitate buna dar crede-ma fata ca nu dai un milion si... pe un ruj. orcine vede intrebarea ta zice ca ai pus-o la misto

| amoramor a răspuns:

Sunt bune, insa produsul in sine nu are ingrediente de 120 lei, in acesti bani intra cheltuielile de publicitate si de promovare ale produsului, care sunt destul de ridicate.

| Andreea11989 a răspuns:

Da, din cate stiu sunt bune, eu imi de regula imi cumpar de la Paese, poti sa vezi aici daca esti curioasa ce produse au: https://www.paese.ro/

| pantofi a răspuns:

Estee Lauder este nr.1 in cosmetice deci e clar ca merita. 120 lei chiar nu e mult.