| Annemary_2131 a întrebat:

Mi-am lut pentru banchet o rochie aurie cu corset fara bretele putin deasupra genunchilor, parul o sa mi-l fac cret si eventual cu niste suvite blonde, dar as avea nevoie de un accesoriu pentru par, nici eu nu stiu exact ce vreau o bentita ceva cu strasuri sau o coronita, as vrea daca se poate imagini si daca stiti unde as putea gasi asa ceva in suceava... fundita

7 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

Nu prea te pot ajuta cu fotografii, sau cu locuri unde poti gasi asa ceva in suceava, insa iti pot spune un sfat: daca rochia este aurie, si din cate am inteles are si un corset, mai ai si suvitele si parul frumos aranjat nu pune o cordeluta incarcata-ar fi mult prea mult si v-a duce la un aspect,, tiganesc''. Iti propun sa iei o cordeluta neagra, cu o fundita, asa cum se poarta acum.De preferabil ar fi sa fie neagra, si corsetul la fel... dar daca corsetul este alta culoare si nu mai ai nimic negru pe tine, ti-as propune sa iti iei o cordeluta precum culoarea corsetului

Mult succes:* sper sa stralucesti

| M.D.Eveline a răspuns:

Iti poti cauta o palariuta
http://2.bp.blogspot.com/......e_loli.PNG
La Real gasesti palariute deastea.Am si eu una...neagra.
Un clasic accerosiu de par
http://www.planificarenunta.ro/images/galerii/14/1513_big.jpg
O coronita...nu e o idee rea
http://img.grace.ro/......813939.jpg
sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca ti s-ar potrivi o coronitza sau o fundita ceva... ce iti place tie si crezi ca iti sta mai bine

| ღKittyღ a răspuns:

Nu cred ca ai arata bine cu rochia pe care AI DESCRIS-O PARUL CRET SI CU SUVITE BLONDE si duap sa iti iei bentita sau coronita. NU ITI LUA NICI BENTITA NICI CORONITA. CRED CA AI ARATA mai bine cu parul cret si cu suvite blonde si cu rochia si sa iti iei o gentuta aurie alab.
eu cred ca ai arata bine tu crezi?