| 1Q a întrebat:

Mi-am ras parul de pe brate cu lama si acum ca apoape a crescut la loc mi-au aparut niste bubite rosii destul de multe, ce sa fac sa scap de ele?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Crema ajuta. Poti sa iei si de la farmacie. Dar daca nu, vrei sa apelezi la metode medicinale, incearca sa te speli pe aceea mana mai des si sa dac cu spirt pana trece.

| Florentina9210 a răspuns:

Maimuta te faci. laughing Parul de pe brate nu se inlatura, in cel mai rau caz il poti decolora, deoarece epiderma de pe brate e mai sensibila decat cea de pe picioare si de aceea ies aceste bubite.

Răspuns utilizator avertizat
| robert63088 a răspuns:

Dai cu crema de galbenele. Sau daca vrei consulta un dermatolog.