| Aleeexa a întrebat:

Mi se ingrasa foarte repede fata. crying Si la scoala arata urat, mi se intinde si creionul si imi sralucesc fruntea si nasul. Ce pot face? Pudra am auzit ca imbatraneste pielea. Ce alte optiuni mai >am

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Lili_9579 a răspuns:

Recomand cu incredere mastile cu argila, pentru tenul gras. Foloseste o crema neaparat matifianta, intreaba sfatul farmacistelor.
Pe parcursul zilei poti folosi servetele matifiante, pe zonele unde se ingrasa intensiv. Stiu ca se pot gasi in magazinele The Body Shop, firma Artdeco (Douglas)... dar mai intreaba despre aceste servetele prin magazine unde treci, ca sunt chiar folositoarewinking
Pudra nu imbatrineste tenul ca atare, insa trebuie neaparat sa te demachiezi si sa-ti speli foarte bine fata in fiecare seara, si totul va fi ok.
Bafta si sper ca ti-a fost de ajutorwinking

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Foloseste crema aceasta

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&tx=45&ty=74

e foarte buna regleaza sebumul fetzei, pH-ul si hidrateaza zonele uscate ale pielii si are un ingredient antibacterian ce ajuta si la prevenirea cosurilor :X e foarte bun eu il folosesc de e2 ori pe zi, dimineata si seara:X nu costa mult decat 18, 18 lei adica 200 de mii ce sa mai:D e foarte bun:X