| lorenmorgan a întrebat:

Mine am o foto sedinta in cimpul cu floarea soarelui si nu stiu ce coafura sa-mi fac am parul lungusor vreau sa-l odulez dar nu stiu cum. imi sugerati niste imagini unde ma pot inspitra petru imi face coafura? si spuneti-mi in ce pozitii sa pozez?

4 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Avand in vedere ca este camp deschis, eu zic sa-ti lasi parul liber sau usor ondulat. Poti sa-ti faci poze in timp ce te joci cu parul in diferite moduri, il arunci in vant, te intorci incet. Eventual 2-3 baloane colorate pe care sa le tii ar arata frumos.

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Pai intinde-ti parul sau impleteste-l ar arata bine si cu o camasa in carouri, eu consider campul cu floarea soarelui o tema mai de tara...ar fi frumos sa pozezi u soarele in spatele tau s-ar vedea frumos happy si sa stai jos privind la camera si la floarea soarelui de jos sau privind in departare..de ex cautand o floare anume in camp sau intreaba fotograful, din spatele camerei sse vede mai bine si e mai creativ!winking

| WeAreLegion a răspuns:

Te implor, invata sa scrii corect!

| Bya28 a răspuns:

Coc sau impletitura sau cerd ca ar fi cel mai potrivit coada de peste FUNDA