| Vale112 a întrebat:

Mixtura mentolata are vreun efect asupra cosurilor?

Răspuns Câştigător
| Liana12 a răspuns:

Nu stiu...dar du-te la farmacie si cumpara Zinerytwinking Daca iti dai in fiecare zi o data dimineata si o data seara, in cateva zile iti trec smug Eu in 4 zile nu mai aveam cosuri pe fata smug:X Sper ca te am ajutat :* Funda puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Ai auzit de planta aloe vera? are frunzele verzi late si groase si cativa tepi pe marginea frunzei faci rost de frunza o tai pe lungimea ei si cu sucul acela te dai pe fata efectele nu sunt imediate dar, se vad in timp.

nu va mai uitati la toate porcariile incercati sa folositi ceva natural (leacu de la bunica e mult mai eficient) decat toate chimicalele din comert

| Albeert a răspuns:

Da, ati alsa cicatrici cand se usuca straight face
Sa nu faci asta never!

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Sau o alta solutie eficienta este sa folosesti gama anti-acnee de la TianDe. este foarte eficienta o prietena a incercat si a avut rezultat. ajuta si la petele post acnee.
http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5