| MimiMioara a întrebat:

Neata TPU! Am parul tuns asemanator cu frizura BOB si cu breton. Vreau niste idei de coafuri zilnice sunt in clasa a 7-a si vreau sa nu fiu plictisitoare la scoala. ceva usor si dragut!♥ fundita normall

Răspuns Câştigător
| Crisucriss a răspuns:

Si eu sunt tunsa la fel..si eu dimineata imi fac parul cu peria electronica pentru imi sta bine...sunt foarte multumita de elbig grin

4 răspunsuri:
| Crisucriss a răspuns:

Ms pentru funda!big grin

| AndreeaABA a răspuns:

Hei. Si eu am parul tot ceva gen bob. Poti sa ti-l ondulezi, indrepti, incretesti sau face codite. Il poti tine prins in mai multe feluri, insa nu mereu conteaza parul poti sa te duci o saptamana intreaba cu aceeasi freza atata timp cat te imbraci bine in fiecare zi. Sper ca te-am ajutat.:*