| gєσяgιαηα a întrebat:

Niste metode de crestere a unghiilor mai repede. Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ar fi bine, dacă le-ai da în fiecare seară cu ulei de ricin. Ar trebui să iei şi un supliment de calciu (Ca), Zn (se găseşte la farmacie). Şi mai există un tratament foarte ieftin, dar şi foarte eficient - umpli un vas cu apa călduţă, dezolvi câteva linguri de sare în ea, şi îţi ţii mâinile în apa sărată 20 min - 1 oră. Unghiile tale se vor întări simţitor, vor deveni mai sănătoase şi vor creşte mult mai repede. Există şi nişte lacuri pentru întărirea unghiilor de la diverse firme (dă o căutare pe google!). Iar zeamă de lămâie albeşte unghiile îngălbenite (poate vei avea nevoie cândva). Succes!

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Uleiul de ricin sau tratementul de cresterea de la oriflame http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=13617
sau avon http://www.avon-shop.ro/......-1851.html

| EllaEllii a răspuns:

La oliframe este un tratament.Eu am incercat la matusa mea si dupa 4-5 zile au crescut foarte frumos.Nu stiu exat cum se numeste dar stiu ca are o culoare verde cu niste bule albe (nu raman pe unghii) si e transparent (e ca un ulei, se usuca repede). Costa 10-15 lei.Dar e foarte bun.
Succes!

| Blablabla0012 a răspuns:

Ulei d reicini happy sau ulei d gatit calduthee hee iti ti putin unghiile in el happy cresc repede, nu s mai exfoliaza si nu s ruphee hee mai asesti produse bune pentru unghii sh l Avon happy

| sunshine_5685 a răspuns:

Ulei de ricin-il gasesti la farmacie, si e si ieftinbig grin

| marius29 a răspuns:

Taielerolling on the floor))

| cristinamg a răspuns:

Uleiul de ricin.Il gasesti in farmacie si costa nu mai mult de 5 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor!