| pikco a întrebat:

Noii cercei de la avon in forma de inimioara love struck asa dragutsi, i-ati vazut in realitate, sunt la fel ca in poza? pls help

Răspuns Câştigător
| AdellaAdella a răspuns:

Eu ii am! Sunt la fel de mari cum ii stau fetei aceleia din poza! Sunt superbi. Te pupbig grin

10 răspunsuri:
| sweet_girl_carmen a răspuns:

Sunt draguti, sunt la fel ca poza, numai ca sunt mult mai mici. sunt f mici. ii are prietena mea, si i-am vazut la ea.

| pikco explică:

Msik FeteloR :X cred ca mi`i iau happy :*

| DeeDee007 a răspuns:

Mda i-am vazut
sunt ca si in poza, nu sunt mai mici :X

| bianca_1917 a răspuns:

Sunt exact ca in poza.sunt foarte dragutilove struck

| Яùxsi a răspuns:

Mama avea aceeasi problemahee hee ii placeau mult si nu stiau cat de mari sunt. Dar eu i-am explicat si ei. Arata acoloo in catalog o pozabatting eyelashes

| paa a răspuns:

Eu ii am si ii adorrlove struck

| Anonim13265464 a răspuns:

Sunt draguti ii are o colega de-a mea sunt un pic mai mici

| deea_7664 a răspuns:

Eu i-am vazut in realitate si sunt interesanti. mie imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Cerceii in forma de inimioare sunt identici cu cei din imagine. mi-am cumparat si eu si sunt foarte frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu