| T30D0RA a întrebat:

Noua modă, cică. :))
http://i291.photobucket.com/albums/ll310/dora_dora_2008/ curea.jpg
Ce parere aveti de felul cum e legata cureaua?

Răspuns Câştigător
| zuzulover a răspuns:

O maniera draguta de a scoate o tinuta din banaltongue

12 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

laughing
Mdaa.interesant.dar nu imi place

| Denisa a răspuns:

Imi placehappy

| Derye a răspuns:

Ce are?
Aia cu catarama de 20 cm, stralucitoare iesita peste tricou ti se pare normal nu? Asta e mai subtila si mai okay decat aia.

| JustMe a răspuns:

Mie nu imi placerolling eyes

| Xonia a răspuns:

Nu-mi placestraight face

| AidaAmaranta a răspuns:

Mie imi place, sincerwinking
imi place sa ma imbrac mai ciudatbig grin nu stiu de ce. dar imi place:X

| madalicious a răspuns:

Cam nasol, si sigur nu mi-as lega niciodata cureaua in halul ala. laughing

| cornel a răspuns:

Ceva nouhee hee

| fluturas a răspuns:

Si eu mi-am legat o data cureaua asa si nu stiam ca asta e noua moda laughing
mie imi place love struck

| Alecsanndraa a răspuns:

Poate sa fie moda modelor ca tt oribil ramane:-J

| Laura_2393 a răspuns:

Daca o sa o poarte Bianca Draguseanu o sa vezi o gramada de curele deaste pe strada purtate de fel de fel de pitilaughing Este bine sa iei din moda doar ce iti place si ce te avantajeaza. Dupa parere mea pare ciudat, dar nu prea port curele asa ca nu sunt experta in asa ceva:-p

| dsada a răspuns:

Parca ar fi unpistol dar asa o port si eu