| anonim_4396 a întrebat:

Nu ar trebui ca bretonul sa fie tuns mai scurt pentru scoala, adica sa fie mai scurt de sprancene? ca sa nu faca observatie profii?

5 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Of! vechea poveste si eu am
avut probleme pana in clasa a 10 cu asta laughing
tin minte ca odata chiar a chemat-o pe mama la scoala din cauza frezei mele oh go on
acum numai tin bretonu in ochi nici din greseala ( e spre binele meu nu dealta )
Unii profesori nu accepta ca o fata sa fie nici macar machiata sau rujata apucaturi de comunisti
altii n-au nimic impotriva cat timp elevu vine sa invete e treaba lor ce fac cu aspectul fizic.Dar nici sa fie de vise rele totusi!

| xlollypop a răspuns:

Nuuu.bretonul trebuie sa fie tuns la lungimea care iti sta bine.nu trebuie sa te schimbi pentru profi.

| missoriginal a răspuns:

Tin minte k semestrul trecut aveam bretonul ceva mai lung, cam asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si mereu profele imi ziceau sa`mi dau bretonul din ochi:))
Mai scurt daca`l taiam nu prea imi statea bine, asa ca m`am hotarat sa-l las sa creasca...

| Element25 a răspuns:

Si eu am avut probleme cu asta.
Totusi, nici acum nu am inteles care e problema cu bretonul, de parca nu pot sa invat cu el asa...

| FashionVictim93 a răspuns:

NU. Eu am breton si il tin si mai scurt de sprancene dar si mai lung, iar profesorii nu imi zic nimic, oricum nici nu cred ca mai au cand ca sunt clasa 12. Daca ai profesorii mai "nebunii" exista posibilitatea sa iti zica dar dupa parerea mea nu este nici o problema. sper ca ti'am fost de ajutor happy