| CocaColaRO a întrebat:

Salut, am 16 ani si as dori sa am o freza emo. Sunt baiat, dar am parul scurt, adica, aproape de sprancene si pe laterale este tuns scurt, dar nu tare. Problema este, cum sa ma tund.ce sa-i spun sa faca la frizerie, in ce mod... sad Multumesc mult. Funda + vot.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa creasca.

| anaaandr17 a răspuns:

Cel mai simplu cauti pe google o poza si ii arati decat sa incerci sa-i explici. Funda?

| CocaColaRO explică:

Pana cand sa-l las sa creasca, spume de par ceva stiti care sa stea parul fix? Sau cum sa-l fac momentan?