| wolder a întrebat:

Nu ma primeste sa ma bronzez la solar pentru ca nu am 18 [am 16].
Cu ce imi recomandati sa ma bronzez pana vine vara ca sa merg la strand? Ati incercat crema autobronzanta? Puteti sa-mi spuneti care si daca va lasat urme?
Nu vreau sa ma bronzez cu urme si am auzit ca lasa de la crema.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Vezi ce vant e afara? Stai o ora cu fata in el si o sa fii neagra maine. laughing Despre autobronzant pot sa iti spun ca spray-urile sunt mai bune, daca gasesti la noi.

| Hermaniona a răspuns:

Eu am incercat de la avon, nu lasa urme si miroase bine, ba chiar rezista mult timp

| wolder explică (pentru Hermaniona):

Am auzit ca e un bronz cu urme, pete.
L-ai intins foarte bine si ai reusit sa nu ramana pete? As vrea sa-mi spui cum ai facut. Ma sperie gandul ca as putea ramane cu urme.
cam ce pret e>?

| Hermaniona a răspuns (pentru wolder):

Pai,pretul difera in functie de brosura dar maximul e 30 ron, Trebuie doar sa il intinzi bine pe corp, se absoarbe in maxim 10 minute. FARA PETE! eu ma dadeam seara.iar dimineata se vedea diferenta. Inca de la prima aplicare pielea capata un bronz frumos aramiu. Nu se duce la spalat. Pentru un bronz intens se aplica de mai multe ori.
succes
P.s eu am folosit
Avon Sun Magic tan (care cred ca e singurul, nu stiu sigur)