| xDxDxDxDxD a întrebat:

Nu prea stiu cum sa-mi prind parul la scoala. Vreau sa fie prins la spate sau intr-o parte cu ceva impletituri sau orice, dar sa nu necesite prea mult timp.
Am si o clama https://www.google.ro/......ps?/search pentru coc dar nu prea ma descurc cu ea.
Aveti ceva idei :3?

Răspuns Câştigător
| StanciuElenaAlina2000 a răspuns:

Super clama! Pt a-ti face un coc cu ea ar trebui sa ai parul lungut.Il prinzi in coada, pui gogoasa aceea de par si peste ea imprastii parul si il prinzi cu bobby pins.Impletituri-http://www.youtube.com/watch?v=1llRBvbSxPM

| xDxDxDxDxD explică (pentru StanciuElenaAlina2000):

Exact asa am facut insa datorita faptului ca e lung, imi ramane prea mult in afara, daca il impletesc si il dai in jurul cocului nu arata prea bine sad si nu stiu ce sa fac cu restul de par...

| StanciuElenaAlina2000 a răspuns (pentru xDxDxDxDxD):

Pai daca iti vei face bucle si apoi vei face coc cu acea clama, poate ca buclele vor veni frumos(cele care raman in afara cocului).

| xDxDxDxDxD explică (pentru StanciuElenaAlina2000):

Nu am inteles, dar lasa big grin gasesc eu ceva
Multumesc mult de raspunsuri :*