| anonim_4396 a întrebat:

Nu siu sunt intr-o dilema am facut testul copatibilitatzii si mi-a iesit ca ma potrivesc cu prietenul prietenei mele nu apropiate neam cunoscut si se uita la mine ca si cum mar placea a vrea sa stiu cum pot sa il atrag la mine cum pot sa fiu mai frumoasa

7 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

1. umfla-ti buzele. daca nu ai botox la indemana, un ciocan poate deveni folositor dar vezi sa nu ramai fara dinti.
2. lasa sa se vada cam 99. 9% din glandele mamare si da-le cu ceva care luceste
3. fa-te blonda
4. prinde-ti parul in crestetul capului, gen 'pitzi style'
5. poarta cercei mari din tinichea
6. nu uita SCLIPICIUL, e nevoie de cat mai mult

cat despre prietena ta, da-o-ncolo, la ce iti trebuie oare oameni carora le pasa de tine atata timp cat iti ies bine testele pe net?

| alexandra_8659 a răspuns:

Fiind naturala:) Asta e tot ceea ce trebuie sa faci. Machiajul& co te ajuta, intr-adevar, dar nu face totul in viata. Ai vazut vedetele nemachiate. :D Iti recomand sa arunci o privire aici: http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=21&t=2972 :)

| Bunny a răspuns:

De acord cu @Sin.
Si chiar daca nu e vorba despre tine, tot ramane valabil ce a zis Sin.happy

| Sin a răspuns:

Daca ai ajuns sa te iei dupa niste teste tampite...
Frumos caracter ai, n-am ce zice.Ai ajuns sa te dai la prietenul PRIETENEI tale doar pentru ca ti-a iesit tie nu stiu ce intr-un test stupid. Oare tu te mai poti numii prietena ei?
oare tie ti-ar place ca alta sa se dea la prietenul/sotul/logodnicul tau doar pentru ca respectivei i-a iesit nu stiu ce intr-un test?
Gandeste rational! Nu mai visa cai verzi pe pereti.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Uitatzi nu pentru mine inteb am scris asa pentru ca este pe contul meu acestea este pentru prietena mea diana ea are aceasta dilema si nu aveti de ce sa ma judecati pe mine pentru ca eu nu am facut nimic

| RUMBURAK a răspuns:

Mai bine cauta un baiat fara prietena.Asa e mai cinstit.

| Laav_9828 a răspuns:

Parerea mea este urmatoare :

Sa nu crezi ca sunt " demodatahee hee " sau alte chestii...
Dar daca vrei sa il atragi, ar trebui sa lasi lucrurile de la sine.
Si sa il faci din vorbehee hee.
adica.: sa-l dai pe spate cu vorbele din suflet. Fundahee hee?