| Deauca a întrebat:

Nu stiti ce as putea sa fac sa nu mai am fire rebele? Am parul ondulat si cand il pieptan isi pierde forma si se electrizeaza! Un spray ceva facut in casa sau ceva nu stiti? Tin sa mentionez ca imi fac masti cu uleiuri, ma clatesc uneori si cu otet si iau si vitamine...dar am nevoie de ceva pentru a-l aranja si a nu-l usca. Nu folosesc produse care sa il distruga. DAU FUNDA! Multumesc!

1 răspuns:
| Nobody35 a răspuns:

Ai putea sa iti faci o masca cu galbenus de ou, aceasta iti face parul moale si usor de aranjat.
In rest, nu stiu ce ai mai putea face thinking