| adelina899 a întrebat:

Nu stiu ce sa-mi iau pentru scoala asa ca niste sugestii big grin cu ce se poarta in toamna asta, ce culori thinking

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Http://frumusete.ele.ro/......12898.html

aici aflii mai multe despre ce se poarta.

Iti recomand sa iti cumperi o pereche de jeansi simplii si comfortabili-eventual de calitate pentru ca jeansii sunt o piesa in care ar trebui sa investim. apoi ar mai fi o geaca de piele/trench conteaza aici ce stil adopti tu.se poarta mult tintele deci o geaca de piele cu tinte ar fi al naibii de hot.:))
bun in dulapul tau ar fi si un sacou intr-o nuanta care merge cu orice.recomand:negru,crem,alb-vanilat,bej.
Si o camasa ar fi ok.In rest...ai putea sa iti cumperi si ceva de incaltat-pantfi oxford sau ceva botine mai elegante.depinde de stilul tau.
Nu m-am documentat foarte mult in legatura cu ce se poarta cromatic insa stiu sigur ca burgundi e culoarea care e "pe val"sezonul asta.deci pune mana pe tot ce prinzi si e burgundi.indiferent daca e o piesa vestimentara sau rujuri/oje.Te pup.

7 răspunsuri:
| Aleeeexandra a răspuns:

Toamna asta se poarta culorile: negru, alb,, albastru, rosu, metalic, caramel, galben, roz pal, verde fistic, mov sters. Sunt la moda carourile, tricourile imprimate (cu numere, pisici), printurile. Gentile cu franjuri, hightops cu toc, bluzite cu flori.

| Kasiope a răspuns:

In primul rand, depinde cat investesti in haine. Daca ai un buget redus, ia-ti "must have" -uri cum ar fi un sacou negru, jacheta de piele neagra (te poti inspira de pe site-uri). La un buget mai mare investeste si in accesorii : coliere statement, chestii gold mai mult. A revenit trendul Camo si se poarta din nou kaki-ul, gecile din piele neagre, tinte. Sper ca te-am ajutat.

| Dezvirginator a răspuns:

In primul rand prezervative! Intre noi se poarte movul si albu. hmm, mai bine iti iei roz, pentru 2013 big grin

| 90SecDeViataa a răspuns:

Daca te duci in pi**a goala o sa faci furori, in schimb cu haine...nehhh,nu o sa fi remarcatahappy

| adelina899 explică (pentru 90SecDeViataa):

Puteai sa te adtii