| SiMpLa a întrebat:

Nu sunt multumita de parul me.E FOARTE moale, foarte subtire si foarte rar incat imi ies urechile prin el si se ingrasa forte tare si devine si mai rar.Sunt complexata de acest lucrusad, il am lung si drept, si nu are nici un volum.Ce as putea sa fac sa nu mai para asa inestetic? Nu vreau sa ma tund scurt pentru ca l-am mai avut bob de ex si imi sta mai bine cu el lung.Va rog din suflet daca stiti sa imi raspundeti. FUNDA Multumesc:*

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Tapează-l, foloseşte chestii pentru volum, alte produse sau tehnici. Nu sta cu mâna toată ziua prin el, că se îngraşă şi mai repede, nu folosi balsam. Ai putea să adopţi o freză cu mult volum sus (deşi nu ştiu dacă ţi-ar sta bine sau ţi-ar plăcea).