| andy95summer a întrebat:

O intrebare atat pentru femei, cat si pentru barbati. Fetelor va plac barbati epilati? Iar voi baieti cum va place, epilati sau nu?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa nu fie epilat pe picioare sau maini, in rest da, epilat.

| kiri11 a răspuns:

Incet incet acest lucru devine o normalitate pentru toti happy. Barbatii care se epileaza nu insinueaza masculinitate din punctul meu de vedere big grin

| Rebecca123 a răspuns:

Mie sincer nu prea imi plac baietii epilati.Adica daca au foarte foarte mult par pe picioare, da accept.Baietii care se epileaza peste tot, se penseaza dupa parerea mea nu prea mai sunt baieti ci mai mult fetite laughing le dispare barbatia. Daca ei se epileaza asa de mult, fetele ce sa mai faca? Percep ideea de epilare doar daca parul este destul de inestetic si baiatul respectiv chiar isi doreste sa se epileze dar nu sa ajunga mai rau ca fetele.

| Iyulia3712 a răspuns:

Macar pe piept si la axile, dar pe picioare nu, iar pensat din nou nu, decat daca e ABSOLUT necesar, si foarte putin cat sa nu mai aiba un aspect asa imprastiat. Uita-te si la modelele masculine, sunt epilati pe piept dar nu si pe picioare.

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Sunt fata.Eu personal prefer barbatii epilati, in unele zone.Pe picioare nu prea, dar consider ca in anul 2015 in unele zone e obligatoriu(axile si inghinal). Acestea 2 zone consider ca e 100% necesar nu doar din motive estetice, cat din motive igienice.Pe piept, personal mi se pare sexy un barbat epilat.Pe picioare, ramane la alegerea fiecaruia.

| Ioan489 a răspuns:

Aceasi problema si cu pensatul... pe mine chiar nu ma intereseaza atata timp cand nu sare in evidenta eu zic ca nu-i nici o problema happy. Daca e cam mare atunci ar merge "tuns/rarit" in nici un caz epilat, in general BARBATII vad cu ochii rai treba asta si EU tind sa fiu de aceeasi parere. Si de pensat nu mai zic...

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Epilati

| SwizZ a răspuns:

Eu i-aş bate pe toţi ăştia epilaţi laughing
Omule, pentru bărbaţi, părul pe picioare e simbol de masculinitate, acum depinde şi cât păr ai pe picioare laughing Dacă nu ţi se mai vede pielea din cauza părului, ar cam fi cazul să-l răreşti puţin, dar nu să-l epilezi.