| Anonim1222 a întrebat:

Sal fetelor ce baieti va plac mai mult cei parosi sau cei epilati? funda + vot big grin

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! Vreau langa mine un baiat nu o fata, mie sincer m-i se pare o prostie la baieti cu epilatul

7 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

laughing)
nu imi plac epilații...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei epilati sunt ca si fetele, majoritatea ii considera gay...dar sincera sa fiu nu mi-ar place sa am un iubit cu "tufa" la subrat..in rest e bine asa cum sunteti [pe picioare, maini... ]. Nici cei cu mustata / barba nu ma atrag deloc. Oricum depinde de fiecare.

| aaadddyyy a răspuns:

Nu imi plac baietii parosi si daca se epileaza nu sunt neaparat gay pur si simplu lumea s-a schimbat si acum inseamna ca se ingrijesc asa cum si o fata face totul pentru a se face placuta asa si baietii thinking

| alexandra200 a răspuns (pentru aaadddyyy):

Corect, insfarsit am gasit o fata desteapta ....totul se rezulta la ingrijiree

| aaadddyyy a răspuns (pentru alexandra200):

Multumesc alexandrabatting eyelashes :*

| Chrisa28 a răspuns:

Nu imi plac cei epilati, ce sunt gay? baietii trebuie sa se accepte asa cum sunt, cu par tongue

| alexandra200 a răspuns:

Epilati :X