| Pufuleatzaxxx a întrebat:

O intrebare mai mult pentru fete:
Ce pot folosi pentru ca sa imi fac tenul mai frumos,,fata,,genele,, buzele?

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

Pai pentru inceput, poti incepe sa folosesti o crema de fata. Pentru ca tenul tau sa aiba un aspect luminos si proaspat, nu sunt suficiente 8 ore de somn. Cel mai bine este sa dormi intre 9 si 10 ore. Pe la ora 22 trebuie sa fii in pat. Tot pentru ten, cel mai bine este sa-l cureti in profunzime cu servetele sau cu dischete. Pentru gene, poti sa pastrezi o pensula de la un rimel mai vechi, si sa aplici in fiecare noapte, inainte de culcare, ulei de ricin. Il poti gasi in farmacii. Iar buzele, le poti da de mai multe ori pe zi cu un strugurel sau cu un balsam de buze. happy Funda?

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pentu ten folosesc ulei de masline aproape in fiecare seara, si uneori bb cream, insa nu prea am nevoie pentu ca nu am cosuri.
Pentu gene un rimel de la oriflame beauty wonder las.
Pentu buze-gloss.