| RibbellaaInk a întrebat:

O intrebare pentru fete mocasinii astia vi se par barbatesti? Sunt de dama si se poarta da unii au alta parere...voi? http://www.matar.ro/......ndra-.html

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Ciao!
Nu conteaza parerea nanui. Important e sa iti placa tie. Daca iti plac, cumpara-i. Nu toti avem aceleasi gusturi!
Bafta!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acolo zice ca sunt de damă, dar pot fii si unisex, daca tie i ti plac si sunt numarul tău, i ai. Sa i porti sanatoasa, tocuri nu porti? Ai purtat vreodată? mersi.

| RibbellaaInk explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da am purtat! happy

| iSwag a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai un fetish cu tocurile? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru iSwag):

Ai tu, draci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par de dama dar nu i-as purta. laughing Mai bine imi port skaterii vechi chiar daca zici ca am pietre legate de picioare laughing, de ce nu te orientezi spre ceva mai tineresc?

| iSwag a răspuns:

Nu stiu daca sunt de dama sau nu, cert e ca sunt foarte urati. Bunica se duce la biserica cu unii asemanatori.

| RibbellaaInk explică (pentru iSwag):

Hai mai date-n cct are gusturi inseamna! Si scrie ca-s de dama in pnm!

| iSwag a răspuns (pentru RibbellaaInk):

Gusturile nu se discuta.

| AlexandraPreda a răspuns:

Sunt foarte draguti si au si o culoare draguta happy Oricum baietii nu cred ca ar purta mocasini pe aceasta culoare.Baieti nu am vazut purtand, dar fete da.Par putin barbatesti din cauza formei dar oricum toti mocasinii par.Nu vad de ce ar fi o problema asta. Daca te simti tu bine in ei si iti plac, de ce sa nu-i cumperi?

| RibbellaaInk explică (pentru AlexandraPreda):

Azi imi ajung happy

| AlexandraPreda a răspuns (pentru RibbellaaInk):

Ma bucur ca i-ai comandat happy Nu ii asculta pe ceilalti care zic ca sunt urati.Pana la urma nu toti avem aceleasi gusturi, nu toti suntem la fel. Daca am fi la fel ar fi cam plictisitor.Eu chiar te incurajez si nu vreau sa-ti fie ''teama'' sa porti haine sau pantofi mai putini purtati.Ce sa le ceri fetelor noastre care au doar tocuri de 15 cm si nici nu stiu sa mearga pe ele laughing

| RibbellaaInk explică (pentru AlexandraPreda):

Te pupacesc :*