| dianne97 a întrebat:

Oare ce aplicatii folosesc vedetele pentru a edita pozele? Pentru fata foloses face app.
Pentru corp ce foloses, ca sunt prea perfecte?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ei nu editeaza nimic, angajeaza companii care se ocupa cu editare si platesc bani grei pentru asta.

| Catrice a răspuns:

Ăștia nu folosesc aplicații free, folosesc Photoshop laughing

| johnnny123 a răspuns:

Aplicatia se numeste "o echipa de profesionisti in spate". Fotografi, cameramani, editori foto/video, machiaj, etc.

Este aceeasi situatie ca atunci cand lumea se intreaba ce regim tin vedetele ca sa arate asa bine. Raspunsul este ca vedetele nu tin doar un "regim" de genul "un kiwi de dimineata, pui la gratar la pranz si salata de leustean seara"

Vedetele au la dispozitie o intreaga echipa de nutritionisti, antrenori personali, medici, si asa mai departe, plus timpul si banii necesari sa-si dedice o portiune semnificativa din viata sanatatii si modului in care arata.

Pentru oamenii obisnuiti este imposibil sa obtina aceleasi rezultate cu o aplicatie si un regim gasit pe internet.

| NonZarek a răspuns:

Folosesc doar aplicații premium, Photoshop dar cel mai mult lightroom. Photoshop eventual pentru ceva corecții sau sa șteargă ceva din cadru, iar lightroom pentru culoare, retus etc.

Depinde la care vedete te referi și cum postează, dacă e actor cel mai probabil are manager care se ocupa de asta iar ala nu editează prea mult, poate dacă aplica un filtru și atât.