| daniela_7403 a întrebat:

Vedetele si in realitate sunt perfecte?(ma refer la fizic)

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nimeni nu e ma perfect!

| G a răspuns:

Pe covorul rosu poate arata perfect, dupa ore intregi de munca ale antrenorilor fitness, make-up artistilor si hairstylistilor. dar stai numai sa le vezi in timpul liber, neepilate/nepensate, cu parul nefacut si fara machiaj.
pozele de la sedintele foto sunt editate.

| Nicoleta a răspuns:

Nu chiar.Foarte putine.

| dorikut a răspuns:

Daca te referi la perfectiunea fizica din reviste te asigur ca ea se obtine doar dupa ore intregi petrecute in photoshop (si alte programe de editare foto) de adevarati "maiestrii ai efectelor speciale".

Don't worry, be happy! oh go on

| zalisa a răspuns:

Depinde de vedetalaughing

| Octaviana_9832 a răspuns:

Nimeni nu e perfect! Chiar daca arata ele asa de ''perfecte'' ceea ce nu sunt...
Crede`ma...mai ales in poze sunt mult editate cu diverse programe care inlatura toate defectele [ex: Photoshop].

| ladyfoarfeca a răspuns:

Pai azi pe la 18:00 cam assa.
l-am vazut pe connect-er a trecut pe langa mine.hee hee
pentru ca a fost festivalul vinului in focsani[jud. vrancea] big grin

si vreau sa spun ca Da.chiar asa arata "perfect" dar eu zic ca nimeni nu-i perfecthee hee

| αℓγήα ツ a răspuns:

Ar vreaa ele laughing
nimeni nu`i perfectstraight face
daca apr maine la TV nu inseamna ca`s perfecta.happy

| Punct_9691 a răspuns:

Pai make. up. ul face toootul:]]

| MisterDariusBoy a răspuns:

Nu is la fel ca in reviste.eu am gasit in bravo mai demult 2 poze cu britney spears.intruna dintr-un videoclip era slaba (supla, perfecta) si aranjata si intruna de acasa era grasaaa (adica avea burta ) si cu parul prins aiurea.parca era ceva taranca de pe strada! asa ca nu te lua dup aparente ca toate au burta si riduri si ce vrei tu laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici macar nu conteaza astahappy Conteaza ce au in cap!