| deejay a întrebat:

Par gay daca sunt epilat pe picioare?

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

NU! Dimpotriva, cred ca vei fi foarte sexi! Personal ador ca pielea sa fie fina, bronzata si foarte bine epilata, asa.batting eyelashes. ca sa alunece usor mana pe ea... laughing
Fii serios, s-a dus vremea marilor musculosi si parosi... vrem ca barbatii sa aiba pielea fina!

29 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Normal ca nu! Baietzii epilatzi sunt mai draguti decat ceilaltzi.Asha pielea se bronzeaza mai frumos si aratzi...cum e scris mai sun; sexy :*winking

| patty32 a răspuns:

laughing
Nu big grin
Cunosc cativa baieti care se epileaza pe picioarebatting eyelashes
Si sincer, mi se pare mai bine decat sa ai par pe picioare [chiar daca esti baiat] straight face
Deci stai calm :*

| T30D0RA a răspuns:

Daaa!

| 009 a răspuns:

Cam da adica numai baieti gay se epileaza pe picioare... faza asta cu epilatu e specific feminina si e cam ciudat sa vezi si baieti epilati(eu am mai vazit si sincer nu am nimic inpotrivahappyfa cum cresi tu)

| valy a răspuns:

Nu...asta este numai o mentalitate a altora.nu.fotbalistii sau modele masculine se rad pe picioare.ci aia par gay. pur si simplu e ceva care tine de tine.nu este faza ca esti gay.winking

| Gizăz a răspuns:

Nu gay, doar metrosexual; mie unul mi-e scârbă de ăia mai ceva ca de gay.

| ForbiddenLove a răspuns:

Un pic. da

| Lollidella a răspuns:

Eu zic ca nu happy Mai bine fara decat cu o padure tropicala laughing
Mie mi se par mai frumosi baietii fara par pe picioare decat cei cu par happy

| IrxnIroxyI a răspuns:

Eu daca te-as vedea pe strada, nu mi-ai parea gay big grin

| Danasilvia a răspuns:

Esti gay (metrosexual) daca te razi pe picioare.

| Lavinia20 a răspuns:

Nu cred. cunosc multi baieti care se epileaza pe picioare. Fiecare face ce simte. este corpul tau. si plus ca se vede si frumos. oricum nu am nimic cu cei care se epileaza sau care nu s eepileaza. La unii se vede super dar la altiicall meu

| mymy a răspuns:

Cam da winking

| nikolikky a răspuns:

Nu deloc

| pauladrian a răspuns:

Da

| xFaith a răspuns:

Daca te epilezi pe picioare nu inseamna ca esti gay
Mie una chiar imi plac baietii fara par pe picioare ^_^
Sunt foarte multi baieti care se epileaza
Si varamiu se epileaza pe picioare si asta nu inseamna ca e gay din potriva!

| maria ;x a răspuns:

Nu, mie chiar imi plac baietii care se epileaza, adica nu ai dc sa iti fie rusine.Succes!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sa zicem ca... un pic.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E treaba ta
Nu te judecam noi!
Nu pari gay cunosc o gramada de barbati care se epileaza pentru ca nu suporta sa aiba par pe picioare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se face ca cei care au raspuns ca nu, sunt predominant baieti? Te interesa parerea baietilor, sau cum arati in ochii fetelor? Nu cred ca o fata obisnuita (NU pitzy) zice un nu ferm. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pari gay daca te epilezi pe piciore, pari gay ca ridici astfel problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca NU pari gay laughing din potriva mai frumos si mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spineshivers@ Bine zis metro sexual sunt persoanele preocupate de moda
Metrosexualitatea, un termen inventat de jurnalistul britanic Mark Simpson, se referă la o subcultură a bărbaţilor de orice orientare sexuală care au un simţ estetic puternic şi sunt preocupaţi de aparenţa lor, mai ales în domeniul modei.
Nu are nici o legatura cu Homosexualitatea Bisexualitatea si assexualitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spineshivers@ Bine zis metro sexual sunt persoanele preocupate de moda
Metrosexualitatea, un termen inventat de jurnalistul britanic Mark Simpson, se referă la o subcultură a bărbaţilor de orice orientare sexuală care au un simţ estetic puternic şi sunt preocupaţi de aparenţa lor, mai ales în domeniul modei.
Nu are nici o legatura cu Homosexualitatea Bisexualitatea si assexualitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de felul cum arati, adica ce picioare ai. Nu la toti baietii le sta bine epilatii.Si inca ceva ala e barbat adevarat care are par pe picioarewinking

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Depinde, unii te vor privii ciudat dar altora nu li se va părea nimic ciudat.Im portant e să faci ce vrei tu, adică nu te gandi la ce spune lumea.

| max_3105 a răspuns:

Nu cred
ei am mult par pe picioarelaughing dar cunosc multi baieti ce se epileazahappy

| Nicholas a răspuns:

Nu pari gay daca te epilezi pe picioare! Cunosc o multime de baieti care s-au epilat pe picioare si nu spune nimeni nimic!

| cip11223 a răspuns:

Pari da nu-s poate nu esti.

| brunetzelu23 a răspuns:

Depinde si de felu cum arati ,adica ce picioare ai .Nu la toti baietii le sta bine epilatii.Si inca ceva ala e barbat adevarat care are par pe picioare winking