| cris05 a întrebat:

Credeti ca un barbat ar trebui sa fie epilat pe picioare?

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Bai, mie mii se pare penibila chestia cu : frate esti epilat nu mai esti barbat.domne' e ok ca barbat sa te ingrijesti, e ok a te epilezi pentru ca normal ca intre un barbat epilat si un barbat de la care poti sa-i faci codite din parul de pe picioare l-as alege pe cel epilat, depinde adica pentru unele fete e :o epilat pe picioare clar gay, nu frate e alegerea ta cum iti place tie, daca iti place fara par pe picioare ti-l epilezi si gata diferenta intre epilatul la femei si cel la barbati e pentru ca unei femei ii place mai mult sa arate mai bine, si nu spun asta neaparat pentru ca un barbat cu par nu arata bine, dar e alegerea fiecaruia, atat la femei cat si la barbatihappy

16 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Daca el se simte bine cu par.nu am nimica impotriva. dar daca nu-i place se poate epila.big grinceao!

| T30D0RA a răspuns:

Nuuuu, ca altfel nu ar mai fi barbat.

happy

| Denisa a răspuns:

Mai, mie imi plac baietii epilati pe picioare. Mi-e scarba de parul de pe corp. Depinde si de persoana.

| G a răspuns:

In primul rand, barbatii epilati nu-s gay. laughing nu stiu ce-i cu conceptiile astea, te epilezi esti gay, faci aia esti gay, faci ailalta esti gay. in fine.
revenind la epilat... daca faci sport mult e bine sa te epilezi pe picioare, ca mai cazi, te julesti, pui plasture iar cand vrei sa-l scoti iti smulge parul si nu e placut.batting eyelashes sau daca te incomodeaza. unii pur si simplu nu suporta sa fie parosi.
dupa parerea mea un barbat ar trebui sa fie epilat sub brat, pe spate si pe piept (daca are par acolo) si "acolo jos" (macar scurtat). e de-a dreptul scarbos sa vezi un tip cu jungla pe piept/spate de i se vede parul la gulerul tricoului, sau sa ridice bratul si sa vezi ditamai stufarisul negru. laughing

| 009 a răspuns:

Nu cred ca ar arata bine...laughing

| apaplata_7449 a răspuns:

Nu din punctul meu de vederehappy

| Bishop a răspuns:

Dacă ai un păr negru şi stufos da. Nimeni nu vrea sa se întâlnească cu Yeti. Dacă îl ai mai blond şi nu aşa des nu.

| aangelia a răspuns:

In niciun caz, doar daca vrei sa iesi in evidenta, sa pari gay!laughing
parerea mea. imi plac mai mult baietii cu par pe picioare laughing:d

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Uni barbati se cred sexi daca nu au par pe picioare. dar nu e asa mi se pare cel mai stupid lucru iti dispare masculinitatea laughinglaughinglaughingdar fa ce vrei dar ai grija ca apoi sa nu regreti

| Smarandica a răspuns:

Normal ca nu! adica un fotbalist da.ca transpira si e nasol sa aiba ditamai parul pe picioare.nu da bine.
Dar pe un barbat oarecare nu cred ca l-ar avantaja epilatul...Astea ne caracterizeaza pe noi, fetele straight faceDa nu pe voi...Si daca v-ati epila n-ati mai fi "masculini".

| Serendipity17 a răspuns:

Barbatii arata ciudat epilati pe picioare oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpb.ro - dotari si consumabile pentru saloane de infrumusetare. Poti incerca kitul de epilare cu ceara pentru inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smarandica,CrisSstiii,aangelia,un נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ, da doar fete.
Imi spuneti si mie ce legatura are estetica cu orientarea sexuala? Da, nici una, dar va dati voi destepte proastelor ce sunteti.
Desigur ca pentru aceste trei fufe a fi masculin inseamna sa bei bere si sa halesti mici si sa ragai pe reghedon de manele, a da sa transpiri, sa puti si sa faci baie de doua ori pe an.
Ei bine eu nu sunt de acord, nu-mi place sa isi puna lumea mana la nas cand trec pe langa cineva si sa am parul de pe picioare decat il au altii in cap.
Nu mai esti barbat daca iti tai parul de pe corp? Atata timp cat deti un penis esti barbathappy.

| soricica a răspuns:

Mie una nu imi plac barbatii parosi, dar cand vine vorba de parul de pe picioare nu comentez.
Cu parul de pe picioaare arata si ei mai duri, mai masculini, bine acum sa nu fie padurea amozoniana pe picioare ca arata oribil
Bye:*

| ottovintila a răspuns:

Daca ajungi la concluzia ca doresti sa te epilezi pe viitor iti recomand sa ai in vedere urmatorul magazin virtual: Total Pro Beauty www.tpb.ro