| eudemonica a întrebat:

Parul creste mai repede daca il tii prinzi sau il lasi pe spate?

Răspuns Câştigător
| purpleeyes a răspuns:

Parul creste indiferent cum il prinzi sau cum il aranjezi. Dar poti incerca sa te duci la farmacie si sa ii ceri farmacistei sampon de cresterea mai rapida a parului

7 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Iti recomand sa il tii cat mai mult liber. Odata ce il tii strans, parul nu mai are acelasi volum, deja isi pierde din valoare. Odata tinut liber are cum sa respire, el, astfel, crescand mai repede. happy

| LifTwist a răspuns:

Nu creste repede in coada asa,
lasa-ti-l desfacut sa respire, iar in casa eventual imletit intr-o coada lejera

| Jadis a răspuns:

Daca il prinzi. Insa nu il tine prea mult prins strans in coada, pentru ca se poate deteriora

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Eu asa stiu, ca creste mai repede daca il prinzi, sau il impletesti... :]

| zhuzhu a răspuns:

Daca il prinzi creste mai repede mai ales dk il impletesti:X seara cand dormi

| SenSuaLSeDuct1oN a răspuns:

Pai desigur prins

| purpleeyes a răspuns:

Parul creste indiferent cum il prinzi sau cum il aranjezi dar el creste cam 1 cm 1 cm jumate pe luna cam asa depinde de fiecare sau daca nu du-te la farmacie si cere sampon de cresterea mai rapida a parului.Bafta!