| lunarwolf a întrebat:

E adevarat ca daca iti prinzi parul iti creste mai repede sau e doar o aberatie?

4 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Nu cred, este insa adevarat ca daca il ti foarte mult prins va incepe sa-ti cada.

| Chocolate_2864 a răspuns:

Eu cred că este adevărat pentru că de când am început să-l ţin strâns mi-a crescut până aproape de fund happy

| lawynutza a răspuns:

E o aberatie eu mereu stau cu parul prins si nu se intampla nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu scumpo, parul prins este supus la un chin, cand il prindem il subtiem. Elasticul cu care il prindem trebuie sa il lase liber, de preferat unu lat cu care trebuie sa il prinzi doar de doua ori, si pufoswinking.