| Prealtfel a întrebat:

Parul meu e foarte tare, parca e sarma, nu reusesc sa-l fac mai moale nici cum. Am incercat balsamul, insa degeaba. Ce as putea sa fac ca parul meu sa fie mai moale si catifelat?

Răspuns Câştigător
| diana_6879 a răspuns:

Incearca sampon-tratament de la gerovital este numai 12 lei sau 13 maxim 15 si face parul moale moale eu sunt foarte multumita de el deoarece acum parul sta cum vreau eu. il poti gasi in billa din timisoara sau la farmacii sau magazine. daca nu intreaba un specialist unde se gaseste bafta. funda?

2 răspunsuri:
| mamasita00 a răspuns:

Incearca masti de astea facute in casa. Cu ou si miere de exemplu.

| vyutsuu a răspuns:

Pai foloseste Dave sau un tratament pentru par... funda?