| AndrewDd a întrebat:

Cum aș puteam avea părul tare (sârmă) permanent? Credeți că dacă mă duc la frizer m-ar putea ajuta? În prezent am parul moale...A da, și sunt băiat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti pui gel sau fixativ pe par, ca asa incremeneste.

| dullcat a răspuns:

Parul sanatos este unul cu luciu/stralucire, matasos, curat. Unor fete chiar le place sa isi treaca mana prin parul baietilor.De ce ai vrea sa ai parul tare ca o matura, cu aspect neplacut?

| AndrewDd explică (pentru dullcat):

Aș dori pentru anumite frizuri. Știu, sună banal, dar depinde de preferințele fiecăruia.Parerea mea!